Talent Management | Influencer

Hedefi olanlar için fırsatlar sınırsızdır.

RA Yetenek Yönetimi; bünyesindeki profesyonel yüzler, sanatçılar ve sporcular ile yapım şirketleri, reklam ajansları, spor kulüpleri ve markaları buluşturan kapsamlı bir kariyer planlama ve yönetim ajansıdır. Temsil etmekte olduğu tüm yeteneklerin kariyer planlamalarını yaparak film, televizyon, yayıncılık, müzik, spor ve dijital alanlarda en doğru projelere aracılık etmenin yanısıra; farklı mecralardaki potansiyel reklam anlaşmaları ile ikonik figurler oluşturacak sınırsız fırsatları yaratır.

Neler Yapıyoruz?

A’dan Z’ye Kariyer Yönetimi

Influencer Temsilciliği

RA Yetenek Yönetimi’ne bağlı temsilcilerin; markalar, ajanslar, sektör profesyonelleri ve medya temsilcileriyle uzun süreli ilişkileri ile birleşen pazardaki bilgileri kullanma becerisi, temsil etmekte olduğu influencerlar için en doğru fırsatları yakalama ve hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak projelere dahil olma imkanlarını sağlamaktadır.

Reklam Anlaşmaları

İkonik ve gelişmekte olan markalarla olan ilişkileri sayesinde RA Yetenek Yönetimi, bünyesindeki influencerlar için önemli marka yüzü ve reklam anlaşmaları yapma imkanlarını sağlamaktadır. Sektörün önde gelen markaları ve ajansları ile olan işbirlikleri sayesinde popülerliklerini ilerleten oyuncularına bu kulvarda da aktif fırsatlar yaratmaktadır.

Sözleşme Müzakereleri

Projelere dahil olan tüm influencerları için sözleşmelerin hazırlanması, hak ve yükümlülüklerinin takip edilmesi ve gerekli hallerde hukuki süreçlerin ilk elden yürütülmesi konularında tamamlayıcı hizmetleri sunmaktadır.

Bireysel Gelişim:

RA, Bireysel gelişim stratejilerini uygulamak için hem danışman hem de temsilci olarak inlfuencerları ve onların sosyal mecralarıyla birlikte çalışmaya kendini adamıştır. Bütüncül yaklaşımıyla; fotoğraf teknikleri, hesap yönetimleri, konsept geliştirme ve imaj geliştirme konularında başarıya giden en iyi yol için tavsiyelerde bulunmaktadır.

Başak Gümülcinelioğlu

-İnstagram 2.2 Mn+ takipçi 77 Mn+ Reels Erişimi
-Tiktok’ta #BaşakGümülcinelioğlu içeriği ile 180 Mn+ görüntüleme erişimi.
-google&youtube 2023 yılında arama istatistiklerinde diğer yıllara %5.000 artış.

Gaye Turgut Evin

Instagramda 1.1 Milyon takipçi ve Reels izlenmelerinde 2022-2023 yıllarında arasında 15 Milyondan fazla erişim.

Yaprak Medine

Samsung, Eti gibi markaların sosyal mecra yüzü. Ayrıca 2022-2023 Yılları arasında instagramda görüntülemelerinde 5 Milyondan fazla erişim.